FAQ

P: Nie mogę znaleźć artykułu!

O: Jest kilka sposób na wyszukanie interesującego Cię artykułu. Dla poniższych przykładów założyliśmy, że użytkownik szuka informacji o tym, jak się ubrać na spektakl do teatru.

Pokaż/Ukryj…

P: Wpisałem w Google zapytanie, otrzymałem jako wynik wpis z Worka Pomysłów, ale po wejściu na link widzę tylko stronę główną, a nie szukany artykuł!

O: To bardzo prawdopodobny scenariusz. Google przede wszystkim indeksuje stronę główną, która w Worku jest zmienna, gdyż ciągle dochodzą nowe artykuły! Dlatego też artykuł, który jeszcze wczoraj był na początku, dziś może być na trzeciej stronie (artykuł są porządkowane wg daty opublikowania). Użyj jednego z powyższych rozwiązań, zwłaszcza sposobu nr 7, a nie powinieneś mieć już problemów ze znalezieniem właściwego artykułu.

P: Ktoś umieścił moje zdjęcie w serwisie!

O: Szanujemy i dbamy o zachowanie prywatności każdej osoby. Jeśli faktycznie Twoje zdjęcie znalazło się na naszych stronach i nie życzysz sobie tego, napisz do nas za pomocą formularza kontaktowego. Zostaw zwrotnego maila, wybierz „naruszenie prywatności” jako temat i opisz problem. Takie wiadomości traktujemy z najwyższym priorytetem i postaramy się wyjaśnić sprawę jak najszybciej.

P: Ktoś wrzucił do waszego serwisu mój artykuł. To plagiat!

O: Dokładamy wszelkich starań, aby prezentowane wpisy były albo unikalne albo przedrukami ( z zachowaniem odpowiednich licencji). Niestety ze względu na rozległość sieci, specyfikę publikacji danych w internecie i przyzwyczajenia jego użytkowników, nie zawsze jesteśmy w stanie przypilnować, aby publikowane artykuły nie popełniały plagiatu. W naszym serwisie jest wielu autorów, za których działania nie możemy odpowiadać. Jednakże, jeśli faktycznie zauważyłeś tu swój artykuł i uważasz, że popełniono plagiat, niezwłocznie się z nami skontaktuj za pomocą formularza. Opisz problem, podaj źródło do Twojego oryginalnego artykułu i wybierz jako temat „Naruszenie praw autorskich”. Gwarantujemy szybki odzew i pełną współpracę z naszej strony w celu usunięcia artykułu.

P: Czy mogę dodać własny artykuł?

O: Jak najbardziej! Możesz także napisać do nas z propozycją współpracy lub wysłać nam mailem gotowy artykuł na adres admin@worekpomyslow.pl. Możesz także zarejestrować się w serwisie i dodawać artykuły używając wygodnego panelu WordPress!.

P: Znalazłem super artykuł – czy mogę go wykorzystać?

O: Wykorzystuj do woli :) Jedyny wymóg, to podanie naszej strony jako źródła. Dodatkowo, jeśli kopiujesz treści na jakiejś stronie, to podaj link do naszego artykułu. Jeśli chcesz skopiować artykuł do przedruku (w treści jest imię i nazwisko autora), wówczas odwiedź stronę autora i sprawdź na jakich warunkach pozwala on na użytkowanie jego własności intelektualnej.