12 lut 2011

Jak rzucić palenie bez wspomagaczy?

Dodał: dodaj | Kategoria: Zdrowie

rzuć palenie metodą carraObecnie panuje powszechne przekonanie, że zerwanie z nałogiem papierosowym wymaga zaopatrzenia się w pobliskiej aptece we wszelkiego rodzaju plastry, gumy, pastylki i tym podobne „wspomagacze” – czy jednak jest to konieczna droga dla każdego kto stara się rzucić papierosowe przyzwyczajenie ? Okazuje się, że nie i w tym tekście poznasz skuteczną metodę, która wyjaśnia jak rzucić palenie bez wpadania w kolejny nałóg – uzależnienie od „wspomagaczy”.

Poznaj Allena Carra i jego metodę

Metoda ma swój początek w związku z tym, że był sobie pewien czas temu w Stanach Zjednoczonych Ameryki gość, który palił kilkadziesiąt lat i bezskutecznie starał się przez te lata rzucić palenie – lub ostatecznie przynajmniej ograniczyć. Wiedział, że paląc papierosy szkodzi sobie i przy tym krzywdzi otoczenie – a w szczególności osoby, z którymi przebywa najczęściej, czyli przyjaciół i rodzinę. Ponieważ był bardzo rozsądnym i logicznie myślącym człowiekiem – pomimo swojego nałogowego palenia, zdawał sobie sprawę jak bezsilny jest w konfrontacji z uzależnieniem. Jednak po wielu nieudanych próbach oraz latach przemyśleń wpadł na pomysł aby rozprawić się z paleniem ustalając przyczynę tak silnego uzależnienia i wymyślił … Easy Way to Quit Smoking.

Łatwa metoda na rzucenie palenia…

to podejście psychologiczne do tego skąd w głowie człowieka bierze się problem w rzuceniu palenia, przecież każdy palący wie, że palenie szkodzi – ba nawet każdy w  mniejszym lub większym stopniu doświadczył jego wpływu na własne zdrowie, mimo to palą. I tu pojawił się błyskotliwy scenariusz – palący nie wiedzą, że chcą rzucić palenia, gdyby wiedzieli by to już dawno zrobili. Należy zatem przedstawić nałogowemu palaczowi kilka modeli, które uzmysłowią mu absurdalność stanu jakim jest bycie nałogowym palaczem używek tytoniowych. Każdy kto przeczyta książkę autorstwa Allena Carra będzie o krok bliżej do uwolnienia się raz na zawsze, a co najważniejsze pracując tylko na poziomie umysłu  wewnętrznych przekonań – bez plastrów, uczucia żalu i co najważniejsze z głębokiego przekonania wewnętrznego. Sprawdź a nie pożałujesz!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.0/10 (8 votes cast)
Jak rzucić palenie bez wspomagaczy?, 8.0 out of 10 based on 8 ratings

Tagi: , , ,

Zobacz podobne:

5 komentarzy do “Jak rzucić palenie bez wspomagaczy?”

 1. Siegfried Napisał:

  mnie sie udalo! konkretnie jak – u mnie na stronie
  pozdrawiam!

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
 2. Celestyn Napisał:

  Link do książki: http://www.przeklej.pl/plik/carr-allen-latwy-sposob-na-rzucenie-palenia-pdf-0025graft7tb?err=referr

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 3. Anonim Napisał:

  Ja już nie palę 7 dni. Książka warta przeczytania !!!

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 4. research chemicals Napisał:

  What’s up colleagues, how is the whole thing, and what you wish for to say about this post, in
  my view its actually amazing designed for me.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 5. Bogusia Napisał:

  Ja przeczytałam książkę Cara 2- krotnie i nic.Ale to dosłownie nic na mnie nie działa niewiem co robić i jak to zrobić, chyba beznadziejny przypadek jest ze mnie… Szczerze gratulują tym którym się udało.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Zostaw komentarz